Jak efektivně komunikovat doma i ve škole?

Seminář pro pedagogy i rodiče
12.—13. dubna 2019

Na duben jsme pro pedagogy i rodiče vypsali nový termín dvoudenního seminář o nástroji, který je základem pro úspěšné jednání s dětmi i dospělými. Zúčastněte se našeho semináře o efektivní komunikaci. Vyzkoušíte si na něm základní komunikační techniky i to, jak předcházet konfliktním situacím (nejen) ve školním prostředí a jak je případně řešit.

Jste pedagog nebo rodič? Souhlasíte s tím, že oblast komunikace je jednou z klíčových pro to, aby výuka nebo výchova mohly probíhat úspěšně a efektivně? Už jste se o tomto tématu leccos dozvěděli a přesto byste rádi věděli ještě víc? Zkoušíte si zároveň nejraději nově nabyté vědomosti rovnou v praxi?

Přihlaste se na dvoudenní seminář, který ve dnech 12.—13. dubna 2019 pořádají v Praze autoři inovativního vzdělávacího konceptu Škola Můj Projekt. Koncept vytvořila skupina pedagogických odborníků s dlouholetými zkušenostmi z různých typů škol, řady vzdělávacích projektů i pedagogických směrů a přístupů.

Seminář je určený všem pedagogům základních i středních škol, studentům pedagogiky i dalším, kteří pracují v oblasti vzdělávání (ať už působí na státních, soukromých, inovativních či běžných školách), ale i rodičům, pro které je efektivní komunikace důležitá při výchově jejich dětí.

Část semináře je věnována teorii, větší část probíhá formou praktických komunikačních cvičení.

Témata semináře
— Aktivní naslouchání
— Typy konfliktů
— Pozice a zájmy různých stran v komunikaci
— Odstraňování překážek komunikace
— Práce s odporem
— Řešení obtížných komunikačních situací ve škole i doma

Seminář lektorují
Mgr. Andrea Vedralová
Mgr. Jiří Salvet

Místo konání semináře: PRO8TOR (Šmilovského 8, Praha 2-Vinohrady)
www.prostor8.cz

Seminář je akreditován MŠMT, všichni účastníci dostanou potvrzení o jeho absolvování.

Těšíme se na případné setkání s Vámi i společně strávený čas!

Škola Můj Projekt je unikátní vzdělávací koncept, který staví na respektu k jedinečnosti každého dítěte, pracuje s hodnotami se zájmem o okolí každého z nás a snahou jej zlepšovat. Do všeho, co se děje ve škole i kolem ní, přirozeně zapojujeme děti, rodiče i pedagogy. Těm, kdo s konceptem pracují, nabízíme ucelenou podporu v podobě supervize, mentoringu, koučinku a dalších konzultací.

www.skolamujprojekt.cz
facebook.com/skolamujprojekt

Cena semináře
2 600 Kč za účastníka
2 100 Kč pro účastníky ze škol sítě ŠMP

Cena zahrnuje
lektorné, materiál pro účastníky, pronájem prostor, drobné občerstvení (v ceně semináře není oběd ani ubytování).

Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám zašleme emailem fakturu, skrze ni můžete zaplatit účastnický poplatek.

Seminář začíná 12.  4. od 9 hodin (prezentace účastníků od 8:30), druhý den semináře skončíme nejpozději v 17 hodin.

Přihlašovat se na seminář můžete do 25. března 2019 prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře:
bit.ly/ChciJitNaSMPEK2019

Odesláním registračního formuláře dáváte organizaci School My Project, s.r.o. svůj souhlas k tomu, aby zpracovala a evidovala osobní údaje a osobní citlivé údaje včetně data narození ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění.

Více informací
vaclav.zeman@skolamujprojekt.cz, tel.: 730 541 306