Aktuality

Pozvánky a novinky

SMP_letni-skola-inovace_950x645

Krátké zprávy

On-line webinář zdarma: Moje projektové Desky – Jak na samostatné projekty dětí ve výuce

1. 12. 2020

Dělat samostatné projekty, ze kterých si Vaši žáci odnesou spoustu důležitých dovedností pro život, nebylo nikdy snazší. V hodinovém webináři Vám představíme naše nové desky, které Vás i žáky provedou přípravou i realizací takových projektů od A do Z. Školy, které pracují s konceptem Škola Můj Projekt, mají dlouhodobou zkušenost s metodou, která se nazývá Výuka v projektech. Žáci se při ní v rámci […]

School My Project: Hledáme finančního manažera/-ku – SENIOR

10. 11. 2020

Ve vzdělávací společnosti School My Project hledáme finančního manažera/-ku – seniorní pozice. Pro dlouhodobější spolupráci chceme oslovit někoho, kdo bude mít na starost většinu finanční oblasti celé firmy. Někoho, kdo má dlouholetou zkušenost s finanční rozvahou, finančním plánováním, sestavováním rozpočtů a jejich čerpáním. Hledáme toho/tu, kdo bude ochotný vzít na sebe velkou zodpovědnost, zároveň ho/ji v tom nenecháme […]

Strategie 2030+: S řadou navržených cílů již máme dlouhodobou zkušenost

26. 4. 2020

Máme dlouhodobou zkušenost s řadou témat, která se objevují mezi cíli připravované Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+. Pokud máte zájem, pomůžeme Vám s jejich rozvojem ve Vaší škole.

Webinář pro učitele a rodiče: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet

15. 4. 2020

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole nebo s dětmi doma? Přihlaste se na náš webinář. Zašleme Vám předem sadu herních karet a během webináře ukážeme, jak s nimi můžete s dětmi pracovat.

On-line kurz zdarma pro učitele a rodiče: Výuka v projektech na dálku

25. 3. 2020

Nabídka využitelná pro současné distanční vzdělávání: Dejte dětem prostor, aby mohly při vlastních projektech dělat, co je zajímá a baví, a naučily se přitom spoustu nového samy o sobě i pro život. Ve 4 webinářích Vám zdarma představíme, jak na to.

Workshop: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet (22.4.2020, Plzeň)

4. 3. 2020

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.

Seminář pro pedagogy: Reflexe ve výuce (Praha, 17.-18. 4. 2020)

7. 2. 2020

Přihlaste se na seminář, na kterém si osvojíte řadu různých způsobů vedení reflexe ve výuce – reflektování individuální práce žáka, pracovních skupin i celé třídy.

Pořádáme workshop pro rodiče „Jak vybrat školu pro Vaše dítě“ v Karlových Varech

24. 1. 2020

Zvažujete právě, na jakou základní školu přihlásíte Vaše dítě? Přijďte na náš odpolední workshop, pomůžeme Vám utřídit si, jaká témata jsou v tom pro Vás důležitá a jaký typ školy by Vám i Vašemu dítěti mohl vyhovovat.