Aktuality

Pozvánky a novinky

SMP_letni-skola-inovace_950x645

Krátké zprávy

Strategie 2030+: S řadou navržených cílů již máme dlouhodobou zkušenost

26. 4. 2020

Máme dlouhodobou zkušenost s řadou témat, která se objevují mezi cíli připravované Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+. Pokud máte zájem, pomůžeme Vám s jejich rozvojem ve Vaší škole.

Webinář pro učitele a rodiče: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet

15. 4. 2020

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole nebo s dětmi doma? Přihlaste se na náš webinář. Zašleme Vám předem sadu herních karet a během webináře ukážeme, jak s nimi můžete s dětmi pracovat.

On-line kurz zdarma pro učitele a rodiče: Výuka v projektech na dálku

25. 3. 2020

Nabídka využitelná pro současné distanční vzdělávání: Dejte dětem prostor, aby mohly při vlastních projektech dělat, co je zajímá a baví, a naučily se přitom spoustu nového samy o sobě i pro život. Ve 4 webinářích Vám zdarma představíme, jak na to.

Workshop: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet (22.4.2020, Plzeň)

4. 3. 2020

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.

Seminář pro pedagogy: Reflexe ve výuce (Praha, 17.-18. 4. 2020)

7. 2. 2020

Přihlaste se na seminář, na kterém si osvojíte řadu různých způsobů vedení reflexe ve výuce – reflektování individuální práce žáka, pracovních skupin i celé třídy.

Pořádáme workshop pro rodiče „Jak vybrat školu pro Vaše dítě“ v Karlových Varech

24. 1. 2020

Zvažujete právě, na jakou základní školu přihlásíte Vaše dítě? Přijďte na náš odpolední workshop, pomůžeme Vám utřídit si, jaká témata jsou v tom pro Vás důležitá a jaký typ školy by Vám i Vašemu dítěti mohl vyhovovat.

Workshop: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet (16.1.2020, Praha)

16. 12. 2019

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.

Výzkum: Představujeme čtyři skupiny českých rodičů dle jejich očekávání od základních škol

18. 9. 2019

Výzkum, který pro nás připravila společnost Idea Sense, představuje čtyři skupiny českých rodičů dle jejich očekávání od základních škol. Navazuje na něj webová stránka, na které si můžete ověřit, nakolik se se kterou skupinou shodujete.