Tematický den: Umím se učit

Chcete se nejdříve jen seznámit s naší prací s klíčovými kompetencemi? Vyzkoušejte ve škole tematický den o jedné z kompetencí, která je podle nás opravdu klíčová.

Pomozte žákům zefektivnit jejich učení

Díky tomuto celodennímu programu žáci například zjistí, jaký je jejich učební styl, jak jejich učení ovlivňuje okolní prostředí a také různé techniky zapamatování. Program rozvíjí klíčovou kompetenci k učení, žáci díky němu poznají lépe sebe samotné a může se jim poté i snáze učit. Pedagogům ve Vaší škole přitom prakticky ukážeme, jak mohou systematicky pracovat s klíčovými kompetencemi v jedné či více třídách.

Přesouváme se do prostoru mimo lavice. Na zemi leží pět čtvrtek. Říkám dětem: „Přemýšlejte o tom, co vás motivuje se něco nového naučit. Přečtěte si důvody napsané na čtvrtkách, vyberte si ten, který je pro vás nejdůležitější a u toho se zastavte.“ Nejvíc z nich se zastavuje u cedulky, na které stojí „Chci, aby mě to téma bavilo. Budu ho moci v budoucnu využít.“

– z průběhu tematického dne na ZŠ Sychrov 97 ve Vsetíně –

Objednejte si tematický den pro vaši školu

 Službu připravujeme pro každého klienta individuálně podle jeho potřeb a více indikátorů. Napište nám s podrobnostmi a my se vám ozveme neprodleně zpět. Použít můžete e-mail nebo formulář níže.