Workshop: První KRoK v rozvoji klíčových kompetencí (22.4.2020, Plzeň)

Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.

AKTUÁLNĚ (7.4.): Velmi se omlouváme, ale seminář jsme vzhledem k pokračující celostátní karanténě a pandemické situaci museli ZRUŠIT. O případném novém termínu budeme včas informovat.

Pokud hledáte konkrétní pomůcku pro rozvoj osobnostních a sociálních kompetencí žáků, připravili jsme pro Vás tento tříhodinový workshop s názvem „První KRoK v rozvoji klíčových kompetencí.

Z tříhodinového programu si odnesete:

  • základní informace o klíčových kompetencích a o tom, jak je můžete rozvíjet ve výuce
  • konkrétní zkušenost s tím, jak můžete ve výuce pracovat s kartami KRoK – Karty pro rozvoj klíčových kompetencí (během workshopu si přímo vyzkoušíte několik aktivit s kartami)
  • další tipy a návody na práci s klíčovými kompetencemi ve výuce
  • jednu sadu karet KRoK (v případě zájmu můžete na místě dokoupit další)

Workshop je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, pro pedagogy středních škol i rodiče, kteří by s kartami chtěli pracovat doma.

Workshop se uskuteční ve středu 22. dubna 2020 od 15 do 18 hodin v Plzni v prostorách SPŠ stavební Plzeň (Chodské nám. 2, 301 00 Plzeň 3)

Cena: 900 korun (v ceně je zahrnuto občerstvení i sada karet KRoK, kterou si z workshopu odnesete) Pokud se z účasti na workshopu omluvíte týden předem a méně, vrátíme vám polovinu z této částky, pokud se nezúčastníte bez předchozí omluvy zaplacenou částku již nevracíme).

Přihlašovat se na workshop můžete zde (přihlašování je otevřené do 10. dubna 2020, po přihlášení Vám zašleme fakturu k proplacení).