Webinář pro učitele a rodiče: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet

První KRoK v rozvoji klíčových kompetencí (4.5.2020)

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole nebo s dětmi doma? Přihlaste se na náš webinář. Zašleme Vám předem sadu herních karet a během webináře ukážeme, jak s nimi můžete s dětmi pracovat.

Pokud v současné chvíli hledáte konkrétní pomůcku pro to, jak při výuce na dálku, ale i přímo ve třídách po návratu do škol cíleně rozvíjet některé z personálních a sociálních kompetencí žáků, připravili jsme pro Vás dvouhodinový webinář o práci s našimi Kartami pro rozvoj klíčových kompetencí (KRoK).

Z dvouhodinového programu si odnesete:

  • základní informace o klíčových kompetencích
  • konkrétní zkušenost s tím, jak můžete ve výuce pracovat s kartami KRoK – Karty pro rozvoj klíčových kompetencí (během webináře si přímo vyzkoušíte několik aktivit s kartami)
  • další tipy a návody na práci s klíčovými kompetencemi ve výuce
  • jednu sadu karet KRoK, kterou obdržíte předem poštou

Webinář je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, pro pedagogy středních škol, rodiče, kteří by s kartami chtěli pracovat doma, i všechny další, kteří se zajímají o osobnostní rozvoj.


Webinář se uskuteční
v pondělí 4. května od 15 do 17 hodin

Cena: 800 korun (v ceně je zahrnuto lektorné i jedna sada karet KRoK včetně poštovného).

________________________

Přihlašovat se na workshop můžete
v tomto přihlašovacím formuláři.

________________________

Přihlašování je otevřené do 22. dubna 2020, po přihlášení Vám zašleme emailem fakturu a po jejím proplacení poštou balíček karet.