Přivítejte s námi nový školní rok a poznejte naši novou kancelář ve Skautském institutu.

Od nového školního roku jsme se přestěhovali na novou adresu. A není to místo ledajaké, sídlíme teď v prostorách Skautského institutu a Pražského kreativního centra v samém srdci Prahy. Společně s námi tu sídlí řada dalších organizací působících ve vzdělávání.

Rádi bychom proto využili této příležitosti a pozvali vás všechny, kteří s námi spolupracujete, nebo se zajímáte o vzdělávací koncepci Škola Můj Projekt a její nástroje, pozvali na první společné setkání na tomto jedinečném místě. Přijďte tedy s námi přivítat nový školní rok, poznat naše nejbližší plány v něm i nová místa, ve kterých teď sídlíme.

Setkáme se s vámi velmi rádi ve čtvrtek 30. září od 19 hodin na dvorku Skautského institutu.

Od 20 hodin zde zároveň začne koncert slovenského zpěváka a kytaristy Karola Komendy a zpěvačky Terezy Mandzákové, kteří pro tento večer přijali naše pozvání.

Srdečně zváni na toto setkání jsou zástupci všech organizací, které společně s námi sídlí v prostorách Skautského institutu, i všichni pedagogové, lektoři, vzdělavatelé i studenti, kteří spolupracují či v minulosti spolupracovali s naší společností.

Vstup na akci je zdarma.

Akce v prostorách Skautského institutu probíhají v souladu s platnými protiepidemickými vládními nařízeními. Účast je proto možná pro ty, kteří prokáží některé z následujících opatření:
· aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
· negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
· negativní POC (tzv. antigenního) testu starého nejvýše 72 hodin,
· prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
· nebo absolvují samotest na místě a prokážou se negativním výsledkem (pro tento případ si prosím přineste vlastní samotest, nezajišťujeme je).

Karol Komenda a Tereza Mandzáková

Karol Komenda je slovenský kytarista, finalista Česko-slovenské SuperStar. Jeho tvorba je žánrově blízká klasickým rockovým ale i progresívnejším kapelám. Na konci roku 2018 se mu díky soutěži ČS Beat festival podařilo dostat na “Koncert legend” do velkého sálu pražské Lucerny. Ve stejném čase vydal i svoje první analogové EP s názvem “Secret”, které se nahrávalo v SONO Records. V současné době je Karol Komenda pevnou součástí kapely Bena Cristovao. Jeho hostem na tomto koncertu bude zpěvačka Tereza Mandzáková.

Facebook: facebook.com/komendakarol
Youtube: youtube.com/c/KarolKomenda
Instagram: instagram.com/karol_komenda