Podpora pro pedagogy: Mentoring, koučink, supervize

Nutným předpokladem pro úspěšné zavádění nových nástrojů do výuky je kvalitní podpora pedagogů. Využijte naši nabídku profesionálního mentoringu či supervize pedagogů a koučinku vedení školy.

Podporujeme pedagogy i vedení škol

Ať už se rozhodnete zavést do vaší školy jen některý z nástrojů nebo celý koncept, nabídneme vám vždy zároveň s tím i další podpůrné služby jako například:

  • mentoring pedagogů

  • supervize pedagogů

  • koučink vedení školy

Opravdu odborná pomoc

Máme k dispozici vlastní síť mentorů, se kterými úzce spolupracujeme a kteří mají dlouhodobou zkušenost s prací s pedagogy, s vedením škol i s prvky projektového řízení. Nabízíme vám tuto podporu pro zavádění nástrojů našeho konceptu i pro podporu rozvoje dalších oblastí ve vaší škole (způsoby hodnocení, reflexe, plánování výuky, apod.)

„Mentoring učitele aktivizuje. Zatímco školení jim nabízí především informace, mentoring jim pomáhá při jejich zavádění do každodenní praxe. Dobrý učitel je ve škole pro děti. Proto je fajn, když zažívá pocit, že je tam i někdo pro něj, že vidí a oceňuje jeho práci, sdílí s ním radost z ní.“

– Tereza Krčmářová, mentorka vzdělávacího konceptu Škola Můj Projekt –

Máte zájem o odbornou podporu pro vaši školu?

 Službu připravujeme pro každého klienta individuálně podle jeho potřeb a více indikátorů. Napište nám s podrobnostmi a my se vám ozveme neprodleně zpět. Použít můžete e-mail nebo formulář níže.