Ve vzdělávací společnosti School My Project hledáme finančního manažera/-ku – seniorní pozice. Pro dlouhodobější spolupráci chceme oslovit někoho, kdo bude mít na starost většinu finanční oblasti celé firmy. Někoho, kdo má dlouholetou zkušenost s finanční rozvahou, finančním plánováním, sestavováním rozpočtů a jejich čerpáním. Hledáme toho/tu, kdo bude ochotný vzít na sebe velkou zodpovědnost, zároveň ho/ji v tom nenecháme samotného a budeme s ním vždy na jedné lodi.

Budeme rádi, když nám nový kolega/kolegyně pomůže s dalším rozvojem firmy, s její finanční stabilizací i s tím, abychom unikátní nástroje, které vznikly v rámci konceptu Škola Můj Projekt a podporu, která navazuje na jejich zavádění, mohli zprostředkovat co nejvíce školám v České republice. Pokud to bude někdo, kdo má zároveň předchozí zkušenosti s působením v oblasti vzdělávání a nebo zkušenost s podílením se na marketingu firmy, bude to jistě výhodou.

Koho hledáme:

– člověka s dlouhodobější zkušeností s finančním plánováním, tvorbou rozpočtů, finančními mechanismy ve středně velké firmě

– samostatného, flexibilního, komunikativního člověka se schopností týmové spolupráce

– člověka se zájmem o oblast inovací ve vzdělávání, který má hodnotově i ideově blízko k hodnotám, na kterých staví firma School My Project

– zkušenosti s působením v oblasti vzdělávání a nebo zkušenost s podílením se na marketingu firmy jsou výhodou

Co nabízíme:

– smysluplnou a tvůrčí práci s inovativními prvky ve vzdělávání a možností podílet se na jejich rozvoji na českých školách  v rozsahu 0,5 až 1,0 úvazku (nástup ideálně od ledna 2021)

– příjemný tým ve svobodné firmě, která staví na principech Slušných firem

– spolupráci se zkušenými pedagogickými odborníky, kteří vytvořili koncept Škola Můj Projekt

– flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

odpovídající finanční hodnocení

Pokud byste měli o tuto pozici zájem, kontaktujte nás do 30. listopadu 2020. Na emailovou adresu skolamujprojekt@skolamujprojekt.cz zašlete:

a) profesní životopis

b) motivační dopis v rozsahu max. 1000 znaků, ve kterém zdůvodníte Váš zájem o pozici finančního manažera/-ky a o práci právě ve vzdělávací společnosti School My Project s jejím zaměřením a hodnotami

Kontaktní osoba:

Anne-Francoise Joseph, School my Project, s.r.o.
tel.: 776 761 353
mail: anne-francoise.joseph@skolamujprojekt.cz

School My Project je vzdělávací společnost tvořená skupinou pedagogických odborníků, kteří vytvořili inovativní český vzdělávací koncept Škola Můj Projekt. Nabízí dětem smysluplné vzdělávání, rodičům orientaci při výběru školy, pedagogům profesní i osobní rozvoj a komplexní podporu pro vedení škol. Společnost vytváří v českém prostředí jedinečné metodické a didaktické materiály a podporuje pedagogy v jejich zavádění.

Firma v současnosti spolupracuje s těmito školami a využivá přitom následující nástroje. O tom, jak vypadá výuka ve školách, které podporujeme a jak tato podpora probíhá si můžete více přečíst například v nedávném článku serveru Aktuálně.cz.

Více na www.skolamujprojekt.cz